Ježiš bude vždy s tebou

„A hľa, ja som s vami po všetky dni až do konca sveta.“ (Matúš 28, 20)

Život vie byť niekedy veľmi ťažký. Postaví nás do situácií, ktoré sú nad naše sily. Starosti s deťmi a žiaden čas na seba. Osamelosť. Rodinná tragédia. Následky chýb z minulosti. Náročná situácia v práci. Žiadna práca. Nedostatok financií. Nedostatok pozornosti a lásky. Choroba. Strach o budúcnosť. Konflikty. Alebo sa jednoducho nakopí viac menších vecí a my máme pocit, že už nevládzeme a je toho na nás skrátka veľa. Poznáš to?

Máme pre teba dobrú správu: Ježiš je v tom všetkom s tebou! Každý jeden deň až do konca sveta bude tu, pri tebe. Chce ti s tým všetkým pomôcť.

Ak máš pocit, že to nezvládaš, je to v poriadku! Neboli sme stvorení, aby sme všetku ťažobu života niesli na svojich pleciach. Boh chce, aby sme mu všetko odovzdali a dôverovali mu, že to vyrieši. Vyzýva nás, aby sme neboli ustarostení o to, čo bude. Vie, čo potrebujeme, a postará sa o nás. Ak sa namáhame a sme preťažení, volá nás k sebe a sľubuje, že u neho nájdeme odpočitnutie pre svoju dušu.

Čo viac si môžeš želať od svojho najlepšieho Priateľa, od toho, ktorý ťa miluje a robí všetko pre tvoje dobro?

Čiara1

Chceš sa o tom s niekým porozprávať?

Ak je niečo, s čím v tejto oblasti zápasíš, potrebuješ radu či modlitbu, alebo sa chceš s nami s niečím podeliť, vyplň nasledujúci formulár. Čoskoro ti odpíše jeden z našich e-koučov.

Ak sa stránka nenačíta, povoľ vo svojom prehliadači javascript.

Pomáha ti séria Svetlo v sieti?

Ak áno, pomôž aj ty nám. Ak si tak ešte neurobil/a, napíš o Svetle v sieti krátku recenziu, ktorá môže inšpirovať iných. Taktiež nás môžeš podporiť, aby sme mohli tvoriť nové materiály, ktoré budú pomáhať ľuďom rásť vo viere. Ďakujeme.