Kto sme

Stránky HladamBoha.sk a Kurzy.HladamBoha.sk prevádzkuje kresťanská ekumenická organizácia Agapé Slovensko.

Túžime po tom, aby každý človek na Slovensku mal možnosť spoznať Boha a zapojiť sa do komunít kresťanov, ktorí nasledujú Ježiša a menia svet okolo seba.

Naším partnerom je organizácia Jesus.net – globálna sieť vyše 70 kresťanských organizácií a misijných spoločností, ktoré sa venujú šíreniu evanjelia cez internet.

Nie sme cirkev ani sekta. Naši e-koučovia sú členmi rôznych kresťanských cirkví, no všetkých nás spája osobný vzťah s Ježišom a viera založená na Biblii. Na našich stránkach sa venujeme len témam a doktrínam, ktoré majú všetky kresťanské denominácie spoločné. Ak chceš vedieť viac o našom vierovyznaní, prečítaj si stručný súhrn Čomu veríme.

Nechceme, aby ľudia nasledovali nás, ale aby nasledovali Ježiša, pričom majú slobodu navštevovať miestne kostoly a spoločenstvá podľa vlastného výberu.

Ak nás chceš finančne podporiť alebo zistiť viac o tom, ako fungujeme finančne, klikni sem.

Iní a predsa spolu

Všetci sme iní, patríme do rôznych spoločenstiev a každý z nás má iný príbeh. Jedno však máme spoločné: každý z nás vo svojom živote prežil chvíľu, keď sme si uvedomili, že nás Boh miluje a že svoju lásku k nám prejavil tým, že poslal na svet svojho Syna Ježiša Krista, aby nám mohol dať večný život, slobodu a zmysel.

Túto stránku sme vytvorili preto, aby sme mohli toto posolstvo sprostredkovať zrozumiteľným a ľahko prístupným spôsobom všetkým, ktorí oň prejavia záujem.

Príjemné čítanie!