Domov | Už nevládzem

Už nevládzem

Život vie byť riadne vyčerpávajúci. Každodenná monotónna rutina nás privádza o nervy aj o sily. Dookola ten istý kolotoč. Budíček, raňajky, cesta do práce či školy, povinnosti, úlohy, domácnosť, deti, stres, starosti, prázdnota... Večer padneš do postele s pocitom: Už nevládzem.

A tak sa natíska kacírska otázka: O tomto má byť život? Toto je všetko, čo ponúka? Deň za dňom dookola to isté, až kým nás úplne neopustia sily?

Nevládzem – preto chcem viac!

Tvoj život nemusí byť taký, aký je teraz. Každý z nás môže žiť naplnený život s jasným zmyslom. Problémom je, že niekedy nás tak opantá naša každodenná rutina, až zabudneme, že tu je niečo „viac“. A kým si spomenieme na svoje pôvodné túžby a plány, už sme takí zvyknutí na svoje vychodené chodníčky, že nám zmena nestojí za tú námahu.

Nuž, máme pre teba správu: stojí to za to! Tvoj život môže byť omnoho lepší, než si vieš predstaviť. Ale ako vždy: rozhodnutie je na tebe. Buď spravíš krok do (často strašidelného) neznáma, alebo ťa čaká tvoja nudná, no bezpečná rutina – a povzdych Nevládzem, nemôžem, nedá sa.

Ak chceš v živote viac – viac zmyslu, viac nádeje, viac síl – napíš nám a jeden z našich skúsených e-koučov ti rád pomôže. Nebudeme ťa poučovať, len si ťa vypočujeme a budeme s tebou hľadať svetlo na konci tunela.

Vyplň tento formulár. Komunikácia s e-koučom je bezplatná, prebieha prostredníctvom emailov a zachovávame pri nej diskrétnosť.

Ak sa stránka nenačíta, povoľ vo svojom prehliadači javascript.