Kto je e-kouč?

Na správy našich čitateľov odpovedajú desiatky našich e-koučov. Ponúkajú ti niečo, čo je v dnešnej dobe vzácne: svoj čas a pozornosť, a to bez nároku na akúkoľvek odmenu.

Komunikácia s e-koučom prebieha cez e-maily. E-kouč ťa bude pozorne počúvať a povzbudzovať v tvojom hľadaní Boha či duchovnom raste. Prostredníctvom koučovacích otázok ti pomôže objavovať odpovede na tvoje problémy bez toho, aby ti predostrel to „správne“ riešenie. Bude ti k dispozícii ako rovnocenný partner a bude ťa sprevádzať na tvojej ceste spoznávania Boha.


Sme tu pre teba a chceme ti pomôcť na tvojej duchovnej ceste... lebo nám na tebe záleží!


Ako vyťažiť z rozhovoru s e-koučom čo najviac?

  • Buď otvorený a úprimný. Tvoja komunikácia s e-koučom je anonymná, takže nemá zmysel niečo skrývať. Čím podrobnejšie opíšeš svoj problém e-koučovi, tým ľahšie ti bude vedieť pomôcť.
  • Neboj sa pýtať. Žiadna otázka nie je hlúpa, trápna alebo zbytočná. Máš jedinečnú príležitosť diskutovať o otázkach, na ktoré si vždy hľadal odpoveď!
  • Odpisuj svojmu e-koučovi promptne. O to rýchlejšie sa posunieš na svojej ceste hľadania a nachádzania odpovedí.

Naddenominačný prístup

Naši e-kouči nereprezentujú žiadnu konkrétnu cirkev, zaujímajú naddenominačný postoj. Snažia sa ti priblížiť, čo o sebe hovorí sám Boh vo svojom slove, Biblii. E-kouči sú členmi hlavných kresťanských cirkví na Slovensku (nie siekt) a v rozhovoroch sa zameriavajú na to, čo máme ako kresťania vo všetkých cirkvách spoločné, a nie na témy, ktoré nás počas histórie rozdelili. Nie sú to psychológovia ani teológovia, ale zrelí a skúsení kresťania, ktorí absolvovali starostlivé výberové konanie a kvalitný koučingový výcvik.

Bezpečnosť nadovšetko

Počas prehliadania stránky aj komunikácie s e-koučom môžeš zostať v anonymite a prezradiť o sebe len toľko, koľko budeš chcieť. Osobné údaje s nikým nezdieľame ani ich nepoužívame na zasielanie nevyžiadanej pošty.

Späť: Napíš nám