Ďalšie kroky

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.

Online kurz: „Ako prekonať úzkosť a strach?“

Trápia ťa úzkosti a strach? Tento bezplatný online kurz ti pomôže pochopiť tvoje pocity a poskytne ti tipy, ako sa s nimi vyrovnať.

Jazyky lasky

Online kurz: „Päť jazykov lásky“

Kniha „5 jazykov lásky“ od Garyho Chapmana je celosvetovým bestsellerom v oblasti vzťahového poradenstva. Prečítaj si jeho rady ako budovať láskyplné vzťahy.

Duch Svätý dary

Čítací plán: Ovocie a dary Ducha Svätého

Krátky čítací plán o tom, čím všetkým Duch Svätý obdarúva každého nasledovníka Ježiša a aké ovocie môže priniesť aj do tvojho života.

pozadie

Čítací plán: Život v moci Ducha Svätého

Tri krátke zamyslenie o tom, kto je Duch Svätý a čo znamená život v jeho moci. Každé je spojené s biblickými citátmi. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Tehotenstvo

Tento 4-dňový čítací plán je určený pre tehotné ženy, ktoré chcú ďakovať Bohu za dar nového života a zamýšľať sa nad svojim materstvom z pohľadu Biblie.

Ako nasledovať Ježiša - žena na začiatku dlhej cesty

Ako nasledovať Ježiša

Ježiš často vyzýval ľudí, aby ho nasledovali. Netvrdil, že to bude jednoduché, no slúbil, že ich nenechá blúdiť samých. Čo vlastne znamená nasledovať Ježiša? A ako ho môžeš dnes nasledovať ty?

Hľadám Boha

Hľadáš Boha?

Prežívaš prázdnotu a túžiš po hlbšom zmysle života? Zdá sa ti, že Boh – ak nejaký vôbec existuje – je veľmi ďaleko? Nemusí to tak byť! Poď to zmeniť a nadviaž s ním blízky vzťah!

Online kurz: „Prečo Ježiš?“

Hľadáš zmysel života, no v srdci cítiš skôr prázdnotu? Nadviaž blízky vzťah s Ježišom, ktorý sľúbil, že ju zaplní! Tento bezplatný online kurz ti ukáže ako.