Ďalšie kroky

Dar

Čítací plán: Ovocie a dary Ducha Svätého

Čítací plán o tom, čím všetkým Duch obdarúva každého veriaceho a aké ovocie môže zažívať každý, kto nasleduje Ježiša.

Čítací plán: Život v moci Ducha Svätého

Tri krátke zamyslenie o tom, kto je Duch Svätý a čo znamená život v jeho moci. Každé je spojené s biblickými citátmi. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Tehotenstvo

Tento 4-dňový čítací plán je určený pre tehotné ženy, ktoré chcú ďakovať Bohu za dar nového života a zamýšľať sa nad svojim materstvom z pohľadu Biblie.

nasledovať Ježiša

Ako nasledovať Ježiša

Ježiš často vyzýval ľudí, aby ho nasledovali. Netvrdil, že to bude jednoduché, no slúbil, že ich nenechá blúdiť samých. Čo vlastne znamená nasledovať Ježiša? A ako ho môžeš dnes nasledovať ty?

Hľadám Boha

Hľadáš Boha?

Prežívaš prázdnotu a túžiš po hlbšom zmysle života? Zdá sa ti, že Boh – ak nejaký vôbec existuje – je veľmi ďaleko? Nemusí to tak byť! Poď to zmeniť a nadviaž s ním blízky vzťah!

Online kurz: „Prečo Ježiš?“

Hľadáš zmysel života, no v srdci cítiš skôr prázdnotu? Nadviaž blízky vzťah s Ježišom, ktorý sľúbil, že ju zaplní! Tento bezplatný online kurz ti ukáže ako.

Podpor nás

Podpor nás

Pomôž nám naplniť náš sen, aby mohol každý človek na Slovensku nájsť Boha, rásť vo vzťahu s ním a zdieľať svoju vieru s inými.

kľúčové slovo

Čítací plán: Boh ťa miluje

Krátky, 4-dňový čítací plán hovorí o Božej láske k nám. Krátke povzbudenia spojené s biblickými citátmi si môžeš každý deň prečítať alebo vypočuť v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Ako spoznávať Boha

4-dňový plán čítania Biblie si môžeš čítať cez aplikáciu Biblia. Séria zamyslení a biblických citátov ti ukáže cestu, ako sa priblížiť k Bohu a lepšie ho spoznať.