Ďalšie kroky

Plán čitania Biblie o nádeji

Hľadanie nádeje

Tri krátke zamyslenia o nádeji uprostred životných turbulencií. Sú prepojené s citátmi z Biblie. Môžeš si ich prečítať alebo vypočuť v aplikácii Biblia.

Zmena ja možná

Zmena je možná!

Túžiš po zmene, no nevieš, kde začať? Boh ťa chce formovať. Stačí, ak si ochotný dať mu svoje srdce a myseľ. Krátke zamyslenia si môžeš vypočuť aj ako audionahrávky.

10 Božích prikázaní

10 Božích prikázaní

Koľko z desiatich Božích prikázaní dokážeš vyloviť z pamäti? Pozri sa s nami do Biblickej knihy Exodus a premýšľaj, ako súvisia aj dnes s tvojím životom.

Ako nájsť zmysel života

Online kurz: „Ako nájsť zmysel života?“

Kurz ponúka základné nástroje na hľadanie zmyslu života. Ocenia ho tí, čo si chcú usporiadať život a nájsť veci, na ktorých záleží.

Môže kresťan oslavovať Valentína

Čítací plán: Prejavy Božej lásky

Kde všade okolo seba môžeš vnímať Božiu lásku? Tri krátke zamyslenia o Božej láske a jej prejavoch nájdeš v bezplatnej aplikácii Biblia od YouVersion.

Adventné zamyslenia: Nádej Vianoc

Vianoce sa opäť blížia. Chceš prežiť tento advent inak? Vydaj sa s nami na 28-dňovú cestu nádeje a čakania na príchod Mesiáša!

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva I.

Aký je Boží plán pre manželstvo? Prvá séria zamyslení prináša citáty z Biblie a zamyslenia o budovaní blízkosti a jednoty medzi mužom a ženou.

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva II.

Druhá séria zamyslení prináša ďalšie krátke zastavenia, ktoré ti pomôžu premýšľať o Božom pláne pre manželstvo.

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.