Ďalšie kroky

Môže kresťan oslavovať Valentína

Čítací plán: Prejavy Božej lásky

Kde všade okolo seba môžeš vnímať Božiu lásku? Tri krátke zamyslenia o Božej láske a jej prejavoch nájdeš v bezplatnej aplikácii Biblia od YouVersion.

Adventné zamyslenia: Nádej Vianoc

Vianoce sa opäť blížia. Chceš prežiť tento advent inak? Vydaj sa s nami na 28-dňovú cestu nádeje a čakania na príchod Mesiáša!

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva I.

Aký je Boží plán pre manželstvo? Prvá séria zamyslení prináša citáty z Biblie a zamyslenia o budovaní blízkosti a jednoty medzi mužom a ženou.

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva II.

Druhá séria zamyslení prináša ďalšie krátke zastavenia, ktoré ti pomôžu premýšľať o Božom pláne pre manželstvo.

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.

Online kurz: „Ako prekonať úzkosť a strach?“

Trápia ťa úzkosti a strach? Tento bezplatný online kurz ti pomôže pochopiť tvoje pocity a poskytne ti tipy, ako sa s nimi vyrovnať.

Jazyky lasky

Online kurz: „Päť jazykov lásky“

Kniha „5 jazykov lásky“ od Garyho Chapmana je celosvetovým bestsellerom v oblasti vzťahového poradenstva. Prečítaj si jeho rady ako budovať láskyplné vzťahy.

Duch Svätý dary

Čítací plán: Ovocie a dary Ducha Svätého

Krátky čítací plán o tom, čím všetkým Duch Svätý obdarúva každého nasledovníka Ježiša a aké ovocie môže priniesť aj do tvojho života.

Život v moci Ducha Svätého

Čítací plán: Život v moci Ducha Svätého

Tri krátke zamyslenie o tom, kto je Duch Svätý a čo znamená život v jeho moci. Každé je spojené s biblickými citátmi. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.