Ďalšie kroky

nasledovať Ježiša

Ako nasledovať Ježiša

Ježiš často vyzýval ľudí, aby ho nasledovali. Netvrdil, že to bude jednoduché, no slúbil, že ich nenechá blúdiť samých. Čo vlastne znamená nasledovať Ježiša? A ako ho môžeš dnes nasledovať ty?

Hľadám Boha

Hľadáš Boha?

Prežívaš prázdnotu a túžiš po hlbšom zmysle života? Zdá sa ti, že Boh – ak nejaký vôbec existuje – je veľmi ďaleko? Nemusí to tak byť! Poď to zmeniť a nadviaž s ním blízky vzťah!

Online kurz: „Prečo Ježiš?“

Hľadáš zmysel života, no v srdci cítiš skôr prázdnotu? Nadviaž blízky vzťah s Ježišom, ktorý sľúbil, že ju zaplní! Tento bezplatný online kurz ti ukáže ako.

Podpor nás

Podpor nás

Pomôž nám naplniť náš sen, aby mohol každý človek na Slovensku nájsť Boha, rásť vo vzťahu s ním a zdieľať svoju vieru s inými.

kľúčové slovo

Čítací plán: Boh ťa miluje

Krátky, 4-dňový čítací plán hovorí o Božej láske k nám. Krátke povzbudenia spojené s biblickými citátmi si môžeš každý deň prečítať alebo vypočuť v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Ako spoznávať Boha

4-dňový plán čítania Biblie si môžeš čítať cez aplikáciu Biblia. Séria zamyslení a biblických citátov ti pomôže priblížiť sa viac k Bohu.

Čítací plán: Odpustenie

Boh ti môže a chce odpustiť. Prečítaj si o tom viac v sérii 4 krátkych zamyslení, ktoré sú prepojené s povzbudivými citátmi z Biblie. Nájdeš ich online aj v mobilnej aplikácii Biblia.

Napíš nám

Máš otázku? Napíš nám!

Chceš sa niečo opýtať? Máš pochybnosti o Bohu? Zápasíš s problémom? Potrebuješ modlitbu? Radi si ťa vypočujeme a pomôžeme.

Čítací plán: Muž a jeho výzvy – Nehemiáš

Čítací plán prináša 5 zamyslení o tom, ako súvisí zvládnutie významných pracovných úloh s duchovnou zrelosťou. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.