Homepage

Hľadám Boha

Hľadáš Boha?

Prežívaš prázdnotu a túžiš po hlbšom zmysle života? Zdá sa ti, že Boh – ak nejaký vôbec existuje – je veľmi ďaleko? Nemusí to tak byť! Poď to zmeniť a nadviaž s ním blízky vzťah!

Podpor nás

Podpor nás

Pomôž nám naplniť náš sen, aby mohol každý človek na Slovensku nájsť Boha, rásť vo vzťahu s ním a zdieľať svoju vieru s inými.

Čítací plán Biblia

Pusti sa do čítacieho plánu

Denné plány na čítanie Biblie sú dostupné na internete aj v mobilnej aplikácii Biblia. Pomôžu vytvoriť si návyk pravidelne študovať Bibliu a rásť v rôznych oblastiach tvojej viery.

Svetlo v sieti

Odoberaj týždenné zamyslenia

Svetlo v sieti je séria 52 krátkych zamyslení na rôzne témy. Každý týždeň ťa bude v mailovej schránke čakať krátke 2-minútové zamyslenie, ktoré ti pomôže zastaviť sa, premýšľať a dostať sa bližšie k Bohu.

Prosba

Pošli nám modlitebnú prosbu

Veríme v silu spoločnej modlitby: pošli nám svoju prosbu o modlitbu! Ježiš nás povzbudzuje, aby sme sa nebáli prosiť Otca o čokoľvek v jeho mene. Radi sa budeme modliť aj za teba!

Preskúmaj naše online kurzy

Bezplatné online kurzy, nové priateľstvá a zaujímavé diskusie. Niektoré kurzy môžeš študovať individuálne, v iných ťa bude sprevádzať e-kouč.