Ako nájsť zmysel života

Online kurz: „Ako nájsť zmysel života?“

Kurz ponúka základné nástroje na hľadanie zmyslu života. Ocenia ho tí, čo si chcú usporiadať život a nájsť veci, na ktorých záleží.

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva I.

Aký je Boží plán pre manželstvo? Prvá séria zamyslení prináša citáty z Biblie a zamyslenia o budovaní blízkosti a jednoty medzi mužom a ženou.

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.

Online kurz: „Ako prekonať úzkosť a strach?“

Trápia ťa úzkosti a strach? Tento bezplatný online kurz ti pomôže pochopiť tvoje pocity a poskytne ti tipy, ako sa s nimi vyrovnať.

Jazyky lasky

Online kurz: „Päť jazykov lásky“

Kniha „5 jazykov lásky“ od Garyho Chapmana je celosvetovým bestsellerom v oblasti vzťahového poradenstva. Prečítaj si jeho rady ako budovať láskyplné vzťahy.

Ako nasledovať Ježiša - žena na začiatku dlhej cesty

Ako nasledovať Ježiša

Ježiš často vyzýval ľudí, aby ho nasledovali. Netvrdil, že to bude jednoduché, no slúbil, že ich nenechá blúdiť samých. Čo vlastne znamená nasledovať Ježiša? A ako ho môžeš dnes nasledovať ty?

Hľadám Boha

Hľadáš Boha?

Prežívaš prázdnotu a túžiš po hlbšom zmysle života? Zdá sa ti, že Boh – ak nejaký vôbec existuje – je veľmi ďaleko? Nemusí to tak byť! Poď to zmeniť a nadviaž s ním blízky vzťah!

Online kurz: „Prečo Ježiš?“

Hľadáš zmysel života, no v srdci cítiš skôr prázdnotu? Nadviaž blízky vzťah s Ježišom, ktorý sľúbil, že ju zaplní! Tento bezplatný online kurz ti ukáže ako.

Podpor nás

Podpor nás

Pomôž nám naplniť náš sen, aby mohol každý človek na Slovensku nájsť Boha, rásť vo vzťahu s ním a zdieľať svoju vieru s inými.