Čítacie plány

Domov | Čítacie plány

Vyber si plán, ktorý ťa bude sprevádzať čítaním Biblie. Krátke série zamyslení prepojené s Biblickými citátmi nájdeš priamo na internete alebo ich môžeš cez aplikáciu Biblia pohodlne každý deň čítať vo svojom mobile.

Môže kresťan oslavovať Valentína

Čítací plán: Prejavy Božej lásky

Kde všade okolo seba môžeš vnímať Božiu lásku? Tri krátke zamyslenia o Božej láske a jej prejavoch nájdeš v bezplatnej aplikácii Biblia od YouVersion.

Adventné zamyslenia: Nádej Vianoc

Vianoce sa opäť blížia. Chceš prežiť tento advent inak? Vydaj sa s nami na 28-dňovú cestu nádeje a čakania na príchod Mesiáša!

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva I.

Aký je Boží plán pre manželstvo? Prvá séria zamyslení prináša citáty z Biblie a zamyslenia o budovaní blízkosti a jednoty medzi mužom a ženou.

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva II.

Druhá séria zamyslení prináša ďalšie krátke zastavenia, ktoré ti pomôžu premýšľať o Božom pláne pre manželstvo.

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.

Duch Svätý dary

Čítací plán: Ovocie a dary Ducha Svätého

Krátky čítací plán o tom, čím všetkým Duch Svätý obdarúva každého nasledovníka Ježiša a aké ovocie môže priniesť aj do tvojho života.

Život v moci Ducha Svätého

Čítací plán: Život v moci Ducha Svätého

Tri krátke zamyslenie o tom, kto je Duch Svätý a čo znamená život v jeho moci. Každé je spojené s biblickými citátmi. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Tehotenstvo

Tento 4-dňový čítací plán je určený pre tehotné ženy, ktoré chcú ďakovať Bohu za dar nového života a zamýšľať sa nad svojim materstvom z pohľadu Biblie.

Čítací plán: Vianočné zamyslenia

Zamyslenia spojené s krátkymi ukážkami z filmu „Ježiš” sú výbornou prípravou na oslavu Vianoc. Tento 5-dňový plán je dostupný online alebo cez aplikáciu Biblia.