Čítacie plány

Domov | Čítacie plány

Vyber si plán, ktorý ťa bude sprevádzať čítaním Biblie. Krátke série zamyslení prepojené s Biblickými citátmi nájdeš priamo na internete alebo ich môžeš cez aplikáciu Biblia pohodlne každý deň čítať vo svojom mobile.

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva I.

Aký je Boží plán pre manželstvo? Prvá séria zamyslení prináša citáty z Biblie a zamyslenia o budovaní blízkosti a jednoty medzi mužom a ženou.

Manželstvo

Čítací plán: Budovanie manželstva II.

Druhá séria zamyslení prináša ďalšie krátke zastavenia, ktoré ti pomôžu premýšľať o Božom pláne pre manželstvo.

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.

Duch Svätý dary

Čítací plán: Ovocie a dary Ducha Svätého

Krátky čítací plán o tom, čím všetkým Duch Svätý obdarúva každého nasledovníka Ježiša a aké ovocie môže priniesť aj do tvojho života.

Život v moci Ducha Svätého

Čítací plán: Život v moci Ducha Svätého

Tri krátke zamyslenie o tom, kto je Duch Svätý a čo znamená život v jeho moci. Každé je spojené s biblickými citátmi. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Tehotenstvo

Tento 4-dňový čítací plán je určený pre tehotné ženy, ktoré chcú ďakovať Bohu za dar nového života a zamýšľať sa nad svojim materstvom z pohľadu Biblie.

Čítací plán: Vianočné zamyslenia

Zamyslenia spojené s krátkymi ukážkami z filmu „Ježiš” sú výbornou prípravou na oslavu Vianoc. Tento 5-dňový plán je dostupný online alebo cez aplikáciu Biblia.

Boh ťa miluje

Čítací plán: Boh ťa miluje

Krátky, 4-dňový čítací plán hovorí o Božej láske k nám. Krátke povzbudenia spojené s biblickými citátmi si môžeš každý deň prečítať alebo vypočuť v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Ako spoznávať Boha

4-dňový plán čítania Biblie je dostupný online alebo cez aplikáciu Biblia. Séria zamyslení a biblických citátov ti ukáže cestu, ako sa priblížiť k Bohu a spoznať ho viac.