Čítacie plány

Domov | Čítacie plány

Vyber si plán, ktorý ťa bude sprevádzať čítaním Biblie. Krátke série zamyslení prepojené s Biblickými citátmi nájdeš priamo na internete alebo ich môžeš cez aplikáciu Biblia pohodlne každý deň čítať vo svojom mobile.

Veľkonočné upratovanie

Čítací plán: Veľké upratovanie vnútra

Sedem krátkych zastavení, ktoré ti pomôžu zamyslieť sa nad svojím životom a urobiť si poriadok v siedmych rôznych oblastiach.

Duch Svätý dary

Čítací plán: Ovocie a dary Ducha Svätého

Krátky čítací plán o tom, čím všetkým Duch Svätý obdarúva každého nasledovníka Ježiša a aké ovocie môže priniesť aj do tvojho života.

pozadie

Čítací plán: Život v moci Ducha Svätého

Tri krátke zamyslenie o tom, kto je Duch Svätý a čo znamená život v jeho moci. Každé je spojené s biblickými citátmi. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Tehotenstvo

Tento 4-dňový čítací plán je určený pre tehotné ženy, ktoré chcú ďakovať Bohu za dar nového života a zamýšľať sa nad svojim materstvom z pohľadu Biblie.

kľúčové slovo

Čítací plán: Boh ťa miluje

Krátky, 4-dňový čítací plán hovorí o Božej láske k nám. Krátke povzbudenia spojené s biblickými citátmi si môžeš každý deň prečítať alebo vypočuť v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Ako spoznávať Boha

4-dňový plán čítania Biblie je dostupný online alebo cez aplikáciu Biblia. Séria zamyslení a biblických citátov ti ukáže cestu, ako sa priblížiť k Bohu a spoznať ho viac.

Čítací plán: Odpustenie

Boh ti môže a chce odpustiť. Prečítaj si o tom viac v sérii štyroch krátkych zamyslení, ktoré sú prepojené s citátmi z Biblie. Nájdeš ich online aj v aplikácii Biblia.

Čítací plán: Muž a jeho výzvy – Nehemiáš

Päť zamyslení o tom, ako súvisí zvládnutie významných pracovných úloh s duchovnou zrelosťou. Nájdeš ich v aplikácii Biblia.