hľadáme ťa Bože v sieti
ohrej duše zúbožené
aj keď nebudeme svätí
obnov naše pripojenie

(Daniel Hevier)

Po veľkom úspechu prvej série zamyslení Svetlo v sieti prinášame jej pokračovanie. Svetlo v sieti II. sú kresťanské zamyslenia na každý týždeň, ktoré občerstvenia tvoju dušu.

Možno sa nachádzaš uprostred ťažkostí, s ktorými si nevieš dať rady. Možno sa zamýšľaš, ako nájsť cestu pokoja a nádeje, ktorú zasľúbil Boh v Biblii. Dovoľ nám, aby sme počas nasledujúcich týždňov vniesli do tvojho online sveta viac svetla a povzbudenia. Nech Boh presvetľuje cestu tvojho života a prinesie uzdravenie tam, kde je to potrebné!

Zamyslenia ti budeme posielať emailom raz za týždeň počas nasledujúcich 6 mesiacov. Prihlásiť sa môžeš prostredníctvom tohto formulára:

Prepošli svojim priateľom:

Svetlo v sieti, veľmi povzbudzujuce pre mňa a nútililo ma to zamýšľať sa nad sebou a meniť svoj život k lepšiemu, ísť hlbšie do svojho srdca a zároveň bližšie k nášmu Stvoritelovi.

Janka

Veľmi pekne písané, po prečítaní zamyslenia som viac porozumela veciam, ktoré mi boli nejasné.

Miriam

Keď som si ich prečítala, spomenula som si, prečo som veriaca a tie zamyslenia ma napĺňali novou silou kráčať vpred a čeliť svetu.

Frantiska

Bolo to poučné a obohacujuce🙏

Jozef

Priniesli mi vždy povzbudenie a vždy prišli v pravý čas. Niekedy som mala pocit, že sú šité presne na môj problém v danom okamihu.

Alena

Pri citani som si velakrat uvedomila alebo pripomenula veci, na ktore clovek casto zabuda.A povzbudzovalo ma to menit svoje postoje, zauzivane spravanie. Ked som bola smutna, alebo mala pocit, ze uz dalej nevladzem, citanie ma povzbudili, dalo novu silu.

Katka
Svetlo v sieti_cierne logo