Domov | Nikto ma nemá rád

Nikto ma nemá rád

Pocit, že nikomu na svete na tebe nezáleží, je pravdepodobne ten najhorší pocit na svete. Cítiš sa osamelý, opustený, nezaujímavý. Tvoje vnútro zožiera myšlienka, že keby si v tejto chvíli zmizol zo zemského povrchu, pravdepodobne by si to nikto ani nevšimol. A tak prichádzaš k záveru: Nikto ma nemá rád…

Niekto ťa má rád

Všetci máme v živote obdobia, keď sa nám zdá, že sme bezvýznamní a že na tom nemôžeme zmeniť absolútne nič. Že sme len nepatrnou bodkou na tvári zeme a nech urobíme čokoľvek, nemá to žiadny zmysel a nikoho to nezaujíma.

Ale vieš čo? Máme pre teba dobrú správu. Je tu niekto, pre koho si dôležitý. Je tu niekto, komu záleží na tebe a na tom, čo si myslíš a čo robíš. Je tu niekto, kto je rád, keď kráčaš správnou cestou, a kto je smutný, keď zídeš z cesty, stratený.

Je tu niekto, kto ťa má tak rád, že by bol ochotný za teba položiť svoj život. Nielen teoreticky, ale to aj naozaj urobil!

Boh ťa miluje. Miluje ťa odo chvíle, keď si sa narodil, miluje ťa aj dnes a bude ťa milovať navždy. Miluje ťa neochvejnou láskou, ktorá sa nikdy nezmení, nikdy neprestane. A nechce od teba späť nič, len to, aby si ho aj ty mal rád. Nemusíš si jeho lásku zaslúžiť ani odpracovať. Čaká ťa s otvorenou náručou ako otec strateného syna – pripravený prijať ho späť, odpustiť mu a vystrojiť na jeho počesť veľkú žúrku!

Veríš tomu? Už si nemôžeš nahovárať, že Nikto ma nemá rád... Nie si sám, nie si bezvýznamný a nie si nemilovaný. Miluje ťa tá najdôležitejšia osoba vesmíru – sám Boh!

Chceš sa o Božej láske dozvedieť viac? Zapíš sa do nášho online kurzu Prečo Ježiš? a daj šancu tomu, že zakúsiš lásku a prijatie, aké ešte nepoznáš!

PS: Chceš sa o svojich pocitoch porozprávať s jedným z našich e-koučov? Napíš nám. Komunikácia je bezplatná, bezpečná, anonymná a prebieha formou emailových správ.