Domov | Ako zomrieť

Ako zomrieť

Chcem sa zabiť ... Už nevládzem ďalej žiť ... Nenávidím svoj život ... Ako zomrieť ... Možno ťa prekvapí, že tieto výrazy najčastejšie googlia ľudia, ktorí sa dostanú na našu stránku.

Možno práve preto si tu aj ty.

Čo ťa priviedlo k myšlienkam na samovraždu? Čím prechádzaš, čo ťa doviedlo k strate nádeje a túžbe vzdať to? Na základe akých strašných udalostí máš pocit, že z tohto bodu už niet cesty späť a nedokážeš ísť ďalej ani o krok?

Lepšie riešenie než samovražda

Nejdeme sa tváriť, že vieme, čo prežívaš. Aj keby sme boli v rovnakej situácii, asi by to každý z nás prežíval trochu inak. A uvedomujeme si, že to znie ako klišé, ale sa nevzdávaj! Je tu nádej a nemusíš zomrieť.

Ak si myslíš, že tvoj život nemá zmysel a samovražda je jediným východiskom, never svojim emóciám – tie často klamú.

Záleží na tebe! Záleží na tvojom živote! Tvoj život má zmysel, aj keď ho teraz nevidíš. Tvoja bolesť a bremeno budú možno ľahšie, keď sa s nimi podelíš s niekým, komu na tebe záleží. Napíš nám a jeden z našich skúsených e-koučov ti rád pomôže.

Nie sme psychológovia, ale kouči. Nebudeme ťa poučovať, len si ťa vypočujeme a budeme s tebou hľadať svetlo na konci tunela, aby si nemusel ďalej riešiť, ako zomrieť.

Vyplň tento formulár. Komunikácia s e-koučom je bezplatná, prebieha prostredníctvom emailov a zachovávame pri nej diskrétnosť.

Ak sa stránka nenačíta, povoľ vo svojom prehliadači javascript.